روزانه

وقتی چند روز نمی‌نویسی انگار نوشتن سخت می‌شه و ترجیح می‌دی بیشتر بخونی تا بنویسی. همون‌طور که براتون نوشتم چند روزی خونه بودم. روز عید قربان تا عصر درگیر توزیع گوشت قربانی بودیم. از اونجایی که من با گوشت میانه‌ی خوبی ندارم مطابق هر سال نق می‌زدم که این چه کاریه و از زیر کار فرار می‌کردم خجالت. فقط در توزیع گوشت و در نقش راننده ایفای نقش می‌نمودم از خود راضی.

خونه اوضاع خوبی نداشت. تو این دو ماه اخیر که بیماری جدیدی وارد زندگی ما شده خونه و زندگی‌مان را به کلی نابسامان کرده. پدر و مادری که امسال منتظر بودند تا بعد از سال‌ها با ورود کوچک‌ترین فرزندشان به دانشگاه وقت آزادتری برای خود داشته باشند حالا اسیر دو بچه‌اند که با توجه به شرایط مادرشان نیاز به مراقبت ویژه دارند. مادرم با دست‌های زحمت‌کشیده‌ و مفاصل ورم کرده‌اش برایشان مادری می‌کرد و پدرم پدری نگران. تو این مدت مادر و پدرم خیلی پیر و شکننده شده بودند. اما چاره ای هم برایش نداشتم. فقط چند روز کمکی می‌کنم و بعد دوباره راهی می‌شوم و آنها می‌مانند و مشکلاتی بیش از حد توانشان که هر روز باید بر دوش بکشند. خدایا حکمتت را شکر... .

××××××

کودک دیروز حالا بزرگ شده است. آنقدر بزرگ که زین پس به جای بزرگ شدن پیر خواهد شد. پدر و مادر عزیزم از اینکه به من زندگی بخشیدید ممنونم هورا.

 

پی نوشت: رقم دهگان عدد عمرم سه شده است و این سه به نظر از دو عجول‌تر می‌نماید. تعجب

/ 8 نظر / 33 بازدید
زهرا

ایشالله که خدا به بیمارتون شفا بده و هر چه زودتر خوبه خوب بشن [گل] پدر و مادرتون رو هم براتون نگه داره [گل] تولدت هم مبارککککککککککککککک [بغل][ماچ] چقدر ابانی هست تو دنیای وبلاگستان [چشمک]

قطره

تولدت مبارک. این ۳ لعنتی خیلی عجوله خیلی [ماچ][گل][ماچ]

مانا

دیر شده اما بینهایت تولدتون رو تبریک میگم. ایشالله این قدر غرق خوشی بشی که دیگه تند گذشتنش واستون مهم نباشه.

شبح چت

با سلام و عرض خسته نباشید شبح چت یکی از چت روم های تازه تاسیس که کاملا محیط متفاوت تری نسبت به بقیه چت روم های حاضر در اینترنت دارد از شما دعوت به عمل می آورد که از چت روم ما دیدن نمایید شبح چت با محیطی گرم و صمیمانه و امکانات بالا منتظر حضور شما دوست عزیز است امیدواریم شما هم هر چه زودتر به جمع دوستان ما بپیوندید با ارزوی سلامتی و موفقیت شما در امر وبلاگ نویسی زیباتون www.shabah-chat.ir

منیره

سلام مبین تشکر می کنه به وبلاگش سرزدید.